Anime

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Hei Se Hui Mei Mei

Tak túto skupinku som spoznala len prednedávnom.....Možno si pomyslíte , že je to len taká skupinka nedorastených pipeniek , ale nie je to tak.....Je to fajn  skupina , majú v poho pejky , pri ktotých sa viem dosť uvolniť :).......je to čínska skupina , spoznala som jmu vďaka jednej doramas: Brown sugar macchiato

Tu sú profily: :)


Name: Da Ya
Real name: Zhou Yi Jun
Profession: Speváčka a herečka
Birthdate: 21 Oct 1984
Birthplace: Taiwan
Height: 170cm                                                                                                         
Weight: 48kg
Blood type: A
Related group: Hei Se Hui Mei Mei
TV shows: Brown Sugar Macchiato (2007)
                    Angel Lover (StarTV , 2006)






Name: Mei Mei
Real name: Guo Jie Qi
Profession: Herečka a speváčka
Birthdate: 16 Aug 1985
Birthplace: Taiwan
Height: 158cm
Weight: 55kg
Blood type: 0
Related group: Hei Se Hui Mei Mei
Tv shows: Brown Sugar Macchiato(2007)





Name: Xiao Xun
Real name: Huang Jin Yi
Profession: Herečka a speváčka
Birthdate: 27 Feb 1989
Birthplace: Taiwan
Height: 163cm
Weight: 53kg
Blood type: 0
Related group: Hei Se Hui Mei Mei
Tv shows: Brown Sugar Machciato(2007)
                     
18 Jin Bu Jin as Xia Nian Qiao (CTV/GTV, 2007)




Name: Apple
Real name: Huang Wei Ting
Profession: Herečka a speváčka
Birthdate: 28 Mar 1984
Birthplace: Taiwan
Height: 163cm
Weight: 43kg
Blood type: A
Related Group: Hei Se Hui Mei Mei
Tv shows: Brown Sugar Macchiato (2007)





Name: Tong Tong
Real name: ²Cai Di Tong
Profession: Herečka a speváčka
Birthdate: 10 Dec 1986
Birthplace: Taiwan
Height: 158cm
Weight: 43kg
Blood type: 0
Tv shows: Brown Sugar Macchiato (2007)



[image]

Name: Xiao Man
Real name: Wang Shu Xuan
Profession: Herečka a speváčka
Birthdate: 7 Nov 1989
Birthplace: Taiwan
Height: 174cm
Weight: 48kg
Blood type: A
Related Group: Hei Se Hui Mei Mei
Tv shows: Brown Sugar Macchiato (2007)





Name: Xiao Jie
Real name: Zhang Xiao Jie
Profession: Herečka a speváčka
Birthdate: 25 Jul 1990
Birthplace: Taiwan
Height: 159cm
Weight: 47kg
Blood type:  0
Related Group: Hei Se Hui Mei Mei
Tv shows: Brown Sugar Macchiato (2007)





Name: Ya Tou
Real name: Zhan Ya Wen
Profession: Herečka a speváčka
Birthdate: 11 Apr 1988
Birthplace: Taiwan
Height: 163cm
Weight: 46kg
Blood type: 0
Related Group: Hei Se Hui Mei Mei
Tv shows: Brown Sugar Macchiato (2007)





Name: Gui Gui
Real name: Wu Ying Jie
Profession: Herečka a speváčka
Birthdate: 11 Aug 1989
Birthplace: Taiwan
Height: 168cm
Weight: 45kg
Blood type: B
Related Group: Hei Se Hui Mei Mei
Tv shows: Brown Sugar Macchiato (2007)



Videá , teda klipy môžte vidieť: Shake it baby  (to môžem poslať aj ako mp3 keď chcete)
                                              Xing fu de pao pao
                                              123 mu tou ren
   (mp3)
                                              Shining kiss    (mp3)
                                              Wo ai hei se hui    (mp3)
                                              Qing tian wa wa    (mp3)
                                              Wo yao ai de hao  (mp3)
A ešte mám ako mp3: Hello (k tomu nie je klip)







                                






                                     

J , Ch , K - Pop | stály odkaz

Komentáre

  1. pomooooc
    prosim..posles mi mp3 shining kiss???..plssssssssssss..ja som uz zufala..nikde sa neda stiahnut..:´((..a na imeem mi to nejde..x(((((
    publikované: 17.06.2008 17:50 | autor: NiKA (e-mail, web, neautorizovaný)
  2. Brown Sugar Macchiato
    Akurat to pozeravam a je to dobre, mohli by nieco take davat namiesto telenoviel, no ale asi by to neuspelo.
    Mam len 2 pesnicky od nich, mu tou ren sa mi paci.
    publikované: 30.07.2008 16:41 | autor: Sarutobi (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.



Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014